.

VİSCO YATAK ALIRKEN..

Adını içerisinde kullanılan memory foam özelliğine sahip visco süngerden alan visco yatak , bu özel malzeme sayesinde kaliteli uyku ve yüksek konfor sunar.

Visco yatak basınç minimizasyonu sağlar, vücut şeklini alır omurgayı kusursuz destekler, yataktan kaynaklı ağrı şikayetlerini ortadan kaldırır, uyku esnasında istenmeyen hareketleri %90 oranında azaltır, derin uykuda daha üzün süre geçirmenizi sağlar.

Özetle visco yatak sabah yataktan uykunuzu almış, dinlenmiş ve dinç olarak uyanmanız için gerekli tüm konforu size sunar.

Visco Yatak Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Bugün rekabetin çok fazla olduğu yatak sektöründe bir çok marka fiyatı cazip kılmak adına bu standartlardan ödün vermekte adı visco olan ancak uyku konforunu sağlaması mümkün olmayan yataklar üretmektedir.

Visco yatakta kullanılan visco sünger yüksekliği en az 7 cm, yoğunluğu ise en az 70 dns olmalıdır, visco sünger altında tamamlayıcı olarak 45 HR sünger kullanılması idealdir.

Bonel veya herkül yay üzeri visco sünger kullanılan yataklar kesinlikle tercih edilmemelidir, visco süngere uyum sağlayabilecek tek yay sistemi paket yaydır. Toplam visco yatak yüksekliği 22 cm olması uygundur.

Tasarım ve Altyapı www.Globalwebajans.com